Привітання військовослужбовців з нагоди Дня Збройних Сил України

06.12.2023 в 19:00

З нагоди Дня Збройних Сил України 06 грудня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ разом із першим заступником Володимиром КОЛОСОВИМ привітали військовослужбовців. За сумлінне виконання службових обов’язків , високий професіоналізм, мужність і самовідданість та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та 100-річчя Покровського району кращі військовослужбовці були відзначені Почесними грамотами та Подяками Покровської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації. Керівництво району висловило слова подяки нашим захисникам і захисницям за їх героїзм і мужність, які вони сповна віддають за щасливе майбутнє нашої країни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про кращих синів і доньок України , які віддали життя заради нашої держави. Їх подвиг вічно залишиться у пам’яті нашого народу. Щирі побажання нашим захисникам міцного здоров’ я , військової вдачі, сталевої витримки, мужності , непохитного оптимізму та незламної віри в Перемогу України! Слава воїнам Збройних Сил України! Слава Україні! Героям слава!