Проведено засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації

25.09.2019 в 11:40

25 вересня  2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої прийняли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На розширеній апаратній нараді присутні заслухали  питання про стан  правопорядку та боротьби  зі злочинністю на території Покровського району та про роботу агентських пунктів з надання пенсійних послуг у Покровському районі. В ході колегії  райдержадміністрації розглянули питання про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства  району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та про стан здійснення виконавчими комітетами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині природоохоронного законодавства  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».