Підсумки роботи щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України

29.01.2020 в 12:27

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує, що протягом   2019 року від платників надійшло 83 млн. грн власних коштів, що на 4,5 млн. грн більше, ніж за 2018 рік. Планові показники по надходженню коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду,                           за 2019 рік виконано на 98,3%.
Надходження частини єдиного внеску на загальнодержавне пенсійне страхування склали 624,1 млн. грн., що становить 99 % планових показників.
Робота щодо залучення резервів для наповнення бюджету Фонду здійснюється у співпраці з головним управлінням Державної податкової служби України у Донецькій області.
За додатковими ставками збору з окремих видів господарських операцій у 2019 році надійшло 8,7 млн. грн., або 127,1% планового показника. Із загального обсягу надходжень за додатковими ставками левова частка – 80% належить надходженню збору від набуття права власності на легкові автомобілі, а саме 7 млн. грн.