Он-лайн зустріч з почесними громадянами

18.05.2023 в 18:13

До сторіччя укрупненого Покровського району голова Покровської РДА, начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв та в.о. голови Покровської районної ради Юрій Середа провели он-лайн зустріч з почесними громадянами Каіра Анатолієм Михайловичем та Олексеєнко Володимиром Кириловичем, які зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Покровського району.

Анатолій Михайлович, та Володимир Кирилович розповіли про свій трудовий шлях, про те як набиралися досвіду роботи, навчалися, а потім самі навчали інших та намагалися запроваджувати набуте у виробництво.

Очильники району подякували присутнім та відмітили, що саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці наш район розквітав, оновлювався і осучаснювався.

Більш детальніше інформація про зустріч буде згодом