Напередодні Дня знань в Краматорську вшанували пам’ять дітей, які загинули під ворожими обстрілами російських окупантів

31.08.2022 в 18:21

Участь у цьому заході взяли заступники голови облдержадміністрації Вадим Філашкін та Юлія Костюніна, голова Покровської райдержадміністрації, начальник Покровської районної військової адміністрації Андрій Бондаренко, очільники місцевих та районних військових адміністрацій, очільник поліції Донецької області, ДСНС та військові.

За офіційними даними з 24 лютого на Донеччині росіяни вбили 124 дитини, 388 поранили. І ці цифри, нажаль, не остаточні. Бо зараз немає повних даних про загиблих дітей у Маріуполі, Волновасі, Сєвєродонецьку та інших міст Донеччини, які зараз знаходяться під окупацією.

Але всі, хто повинен у смерті дітей, обов’язково відповідатимуть перед Богом і законом.