[bvi]
  • Українська
  • English

Можливість оплати житлово-комунальних послуг за допомогою онлайн сервісів

30.08.2022 в 15:31

Управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації інформує населення Покровського р-ну про  питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги згідно листа Міністерства розвитку громад на території України від 25.07.2022 № 7/10.2/7071-22.

На сьогодні в умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 рр. одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії до початку опалювального періоду 2022/2023 рр. є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

Для зручності оплату послуг  можна здійснити за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24» «Приват24», «МоноБанк» та ін.).

Також важливе значення має стан розрахунків за спожиті послуги споживачами, що отримують монетизовані пільги та субсидії.

Просимо з порозумінням віднестися до сплати за надані комунальні послуги своєчасно та в повному обсязі, дбаючи про існуючу інфраструктуру Покровського району.

 

 

print