Мешканці Новотроїцького отримали роз’яснення про перерахунки пенсій поточного року

04.04.2019 в 8:19

03 квітня 2018 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян із жителями села Новотроїцьке, та працівниками сільської ради.

Головний спеціаліст докладно відповіла на запитання щодо перерахунку пенсій з 1-го квітня 2019 року, монетизації субсидій, залежності розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати. Наголосила на перевагах легальної зайнятості та важливості дотримання законодавства про працю.

Окрім цього, Олена Карабанова розповіла про основні аспекти накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, поінформувала про можливість дистанційного обслуговування та електронні послуги веб-порталу Пенсійного фонду України.