Колегія райдержадміністрації

24.01.2019 в 13:00

23 січня 2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої прийняли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.
На розширеній апаратній нараді заслухали питання про взаємодію підрозділів управління ДСНС з виконкомами сільських, селищних рад під час ускладнення погодних умов, про стан утримання та списання захисних споруд цивільного захисту на території Покровського району і про підготовку до проведення регіонального конкурсу юних піаністів «Прокоф’євська акація».
В ході колегії райдержадміністрації присутні заслухали про підсумки роботи із зверненнями громадян та виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації за 2018 рік, про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації, виконкомах сільських і селищних рад за 2018 рік та про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках регіональної Програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в Європейському вимірі 2017-2020 роки».