Інформаційно-розважальний захід «Святий Миколай – до нас завітай»

21.12.2019 в 9:33

Інформаційно-розважальний захід «Святий Миколай – до нас завітай»

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших зимових свят дітей та дорослих. В новорічні свята всі діти чекають чогось незвичайного та чудес. В Новоекономічному Центрі культури і досуга  відбулося свято для дітей із сімей, які знаходяться під соціальним супроводом  Покровського районного центра для сім’ї, дітей та молоді «Святий Миколай, до нас завітай».

Діти з радістю та задоволенням приймали активну участь у підготовці та святкуванні. Учасники заходу отримали інформацію і поповнили свої знання про Святого Миколая. Діти у віршах зі зверненням до Миколая попросили добробуту, здоров’я, гарного врожаю. Із задоволенням співали і танцювали. Найбільший емоційний відгук викликали ігри та конкурси, в яких діти приймали найактивнішу участь. Діти та їх керівники з ансамблів «Крапельки» і «Фантазія» з Центра культури і дозвілля приймали активну участь у підготовці і проведенні свята. Свято завершилося подарунками для всіх дітей від Покровського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.