[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

08.10.2022 в 7:46

11 жовтня 2022 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника Головного управління – начальника управління обслуговування громадян Олексія Вікторовича ФЕДЧЕНКО.

Надалі, «Пряма лінія» Олексія ФЕДЧЕНКО проводитиметься у кожний другий вівторок місяця за телефоном  068 868 65 66

Начальник відділу обслуговування громадян №15 Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Лілія КРАВЧЕНКО провела зустріч з внутрішньо переміщеними особами Донеччини в Центрі соціальної підтримки Камʼянець-Подільської районної ради.

Громадянам, які вимушено покинули свої домівки, розповіли про перерахунки пенсійних виплат з 01 жовтня та як під час воєнного стану оформити пенсію за віком, встановити або продовжити інвалідність.

Фахівець Фонду звертала увагу на можливість вирішувати пенсійні питання в будь-якому сервісному центрі на території України, незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування.

Крім того, зазначалось, що отримати пенсійні послуги можна в зручному форматі за допомогою електронних сервісів Пенсійного фонду 👉 https://portal.pfu.gov.ua

Інформація про результати перерахунків пенсій

Провели друге онлайн-заняття «Школи майбутнього пенсіонера» на тему: «Умови призначення пенсії за віком» за секціями

print