[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

29.03.2023 в 9:38

Як додати пенсійне посвідчення у застосунку ДІЯ?

В допомогу юридичним та фізичним особам – підприємцям – “Е-кабінет страхувальника” на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua – зручний сервіс, який функціонує 24/7 без перерв та вихідних.

Способи авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду – за посиланням: https://bit.ly/3JNZzGH

В е-кабінеті страхувальника роботодавець може:
-перевірити стан сплати ЄСВ, отримати інформацію про подання звітності по сплаті ЄСВ та стан її обробки;
-переглянути інформацію про страховий стаж працівників;
отримати довідки з QR-кодом щодо страхового стажу чи заробітної плати працівника форми ОК-7;
направити відомості про трудову діяльність працівника для оцифрування;
переглянути електронні лікарняні застрахованих осіб в електронному реєстрі листків непрацездатності;
отримати розрахунок суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника.

Відео про роботу сервісу – https://cutt.ly/88dsUgm

Як сформувати та подати заяву-розрахунок для виплат по лікарняних до Пенсійного фонду через електронний кабінет страхувальника на порталі е-послуг Фонду – дивіться інструкцію https://bit.ly/3RKaMtC

Чому може бути відхилено заяву-розрахунок – отримайте пояснення за посиланням: https://cutt.ly/y8dArKe

Увага! Роботодавцям надано можливість формувати онлайн заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності: https://cutt.ly/d4YJGSA

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо страхових виплат: https://cutt.ly/U8dBfUf

Заощаджуйте свій час та отримуйте максимум необхідної інформації на наших ресурсах: фейсбук-сторінка Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області – https://www.facebook.com/dn.pfy, телеграм-канал – https://t.me/PensFond_dn

28 березня 2023 року головний спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Сергій Кондратенко за участю першого заступника міського голови провів зустріч з посадовими особами Костянтинівської міської ради.

Під зустрічі були обговорені питання щодо профілактики виробничого травматизму на підприємствах Костянтинівської міської територіальної громади.

Фахівцем управління акцентовано увагу на необхідності вжиття заходів щодо попередження виробничого травматизму та неухильного дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Більше новин та актуальної інформації – на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/dn.pfy та в телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

29.03.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії, пільги та страхові виплати.

Перелік за посиланням – https://bit.ly/42L8kZ9

print