Інформаційний семінар для інвалідів

23.08.2023 в 15:10

Вчора, 22 серпня 2023 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області був проведений інформаційний семінар для осіб з інвалідністю, які шукають роботу та перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Під час заходу фахівчиня з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько ознайомила громадян з послугами служби зайнятості з профорієнтації, а також державними програмами за якими безкоштовно можна отримати нову професію. Також було надано практичні поради щодо користування електронними сервісами державної служби зайнятості. На сьогодні особи з інвалідністю постають однією з найбільш уразливих груп населення. Таким громадянам доволі важко знайти підходящу роботу, особливо в період воєнного часу.

Треба пам’ятати, що запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних.