Головні новини Донеччини за день

15.04.2024 в 9:21

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 13 квітня. У Красногорівці загинула 1 людина і 1 поранена. Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 154 людини.

Сьогодні з 8:00 скорочено подачу води до чотирьох міст Донеччини. Обмеження триватимуть до завершення ремонтних робіт.

Досвід та практики: представники Донеччини обговорили роботу молодіжних центрів під час війни. Делегація з Донецької області прибула у Львів для роботи у дводенному круглому столі. Також учасники відвідали львівський молодіжний центр “МолоДвіж”.

Нова робота та кар’єрний зріст: служба зайнятості допоможе з працевлаштуванням. А навчання та тренінги сприятимуть безробітному у започаткуванні власного бізнесу. Слов’янський міський центр зайнятості наводить приклад Вікторії Старовойтової.