[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

02.04.2024 в 10:27

Ворог не припиняє обстрілів Донецької області. Під вогонь росіян потрапили три райони. Є численні пошкодження житлових будівель та господарських споруд. Загалом, за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини.

https://dn.gov.ua/news/operativna-situaciya-po-doneckij-oblasti-stanom-na-ranok-1-kvitnya-01-04

Через ремонт на магістральному водогоні з 2 квітня буде скорочена подача води на півночі Донеччини. З 08:00 такі обмеження будуть діяти для Слов’янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки.

https://dn.gov.ua/news/cherez-remont-na-magistralnomu-vodogoni-z-2-kvitnya-bude-skorochena-podacha-vodi-na-pivnochi-donechchini

Соціальні послуги для мешканців Святогірської громади. Виїзний захід до сіл Маяки, Сидорове та Пришиб здійснили фахівці Слов’янського міського центру зайнятості. Працівники розповіли як пройти навчання за ваучером та як відкрити власну справу.

https://dn.gov.ua/news/socialni-poslugi-dlya-meshkanciv-svyatogirskoyi-gromad

5,75 млрд.грн закладено на придбання житла ветеранам та членам їхніх родин. Як колишнім військовим отримати компенсацію на купівлю житла. Хто має на це право і які документи потрібні у посиланні нижче.

https://dn.gov.ua/news/yak-veteranam-otrimati-kompensaciyu-na-kupivlyu-zhitla

З 1 квітня збільшився розмір компенсацій роботодавцям за працевлаштування певних категорій громадян. Йдеться про суми у розмірі 4 тис. грн., 8 тис.грн. та 16 тис.грн. Докладніше про це можна дізнатись на сайті Державного центру зайнятості.

https://dn.gov.ua/news/z-1-kvitnya-zbilshivsya-rozmir-kompensacij-robotodavcyam-za-pracevlashtuvannya-pevnih-kategorij-gromadyan

print