Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

13.08.2023 в 18:10

Покровська районна військова адміністрація, Покровська районна рада в цей гіркий час, висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям Віталія Володимировича Кінца – начальника 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС, полковника служби цивільного захисту.
Під час ліквідації наслідків обстрілів Покровська 7 серпня, які здійснили рашистські війська, Віталій Кінц отримав тяжкі поранення. Протягом всіх цих днів лікарі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова боролись за його життя, але сьогодні вночі його серце перестало битись.
Він жив, працював та служив народу України, як професіонал своєї справи, справжній офіцер з честю та гідністю, виконуючи свій службовий обов’язок, рятуючи людей до останнього дня свого життя.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Сумуємо, низько схиляємо голови у скорботі.
Володимир Замотаєв, Володимир Колосов, Олександр Фоменко, Світлана Рогоза, Юрій Середа та всі співробітники.