ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

14.11.2022 в 14:55

ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ ПОСТРАЖДАЛИ 702 ПРАЦІВНИКИ, 214 З НИХ ЗАГИНУЛИ

З початку війни на підприємствах України зафіксовано 702 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+10 за останній тиждень).
З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 214 українців.
Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих:
● у Києві – 139 постраждалих, 39 з яких травмовані смертельно;
● у Дніпропетровській області – 93 постраждалих, 32 смертельно;
● Миколаївській області – 76 постраждалих, 29 смертельно;
● на Донеччині – 63 постраждалих, 11 смертельно;
● у Харківській області – 65 постраждалих, 14 смертельно;
● Запорізькій області – 52 постраждалих, 10 смертельно;
● Вінницькій області – 39 постраждалих, 12 смертельно;
● Чернігівській області – 28 постраждалих, 8 смертельно;
● Сумській області – 27 постраждалих, 12 смертельно;
● Кіровоградській області – 23 постраждалих, 11 смертельно;
● а також у Київській області – 22 постраждалих, 11 смертельно.
Висловлюємо співчуття близьким і рідним.
Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.
Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.
Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих
працівників.
Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

ЗА ЧАС ОКУПАЦІЇ ХЕРСОНЩИНИ ФССУ ВИПЛАТИВ 100 МІЛЬЙОНІВ ГРН ЛІКАРНЯНИХ, ДЕКРЕТНИХ І СТРАХОВИХ ВИПЛАТ МЕШКАНЦЯМ ОБЛАСТІ

Упродовж усього періоду, доки Херсон очікував звільнення від окупантів, мешканці області продовжували отримувати лікарняні та декретні допомоги від Фонду соціального страхування України. Навіть в періоди активних бойових дій вчасно та в повному обсязі фінансувались щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві.
Попри чисельні складнощі фінансування, потребу ручного опрацювання кожної заяви та особистої комунікації з кожним роботодавцем, аби впевнитись, що отримані кошти будуть виплачені застрахованим українцям, ФССУ продовжував здійснювати всі види виплат для працівників Херсонщини.
Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення і по сьогоднішній день Фонд
перерахував для мешканців області:
● 25,9 мільйона гривень лікарняних;
● 8,8 мільйона гривень допомог по вагітності та пологах;
● 60,6 мільйона гривень щомісячних страхових виплат – в умовах окупації було
проведено перерахунок їх розміру та збільшено його на 14%, починаючи з березня.
Вітаємо вдома та дякуємо ЗСУ!