[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК продовжує відновлювати електроживлення: знову зі світлом понад 3 тисячі родин на Донеччині

09.05.2022 в 12:32

За 7 травня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережівдалося повністю чи частково відновити електропостачання 10 населених пунктів Донецької області. Це дозволило повернути світло в оселі понад 3 тисяч клієнтів компанії. Енергетики продовжують працювати та відновлювати електропостачання, щойно це стає можливим.

В Донецькій області зберігається надзвичайно складна ситуація. Попри це аварійно-ремонтні бригади енергокомпанії змогли дістатися до частини обладнання та ліній і за добу відновити електропостачання 10 населених пунктів. Знову зі світлом 3 354 родини у Краматорському та – найбільше – Бахмутському районах Донецької області.

Активні бойові дії продовжуються. Поки що без світла 272 населених пункти Донецької області. Найбільш складнінапрямки Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Через постійні обстріли тутрегулярно пошкоджується енергоінфраструктура. Фахівцікомпанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 74 добу та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, постраждалих через бойові дії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережісторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдингенергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов’язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов’язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31, 9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

print