[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК продовжує відновлення: 5,2 тисячі родин на Донеччині знову зі світлом

30.06.2022 в 17:37

За 29 червня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло в домівки 5,2 тисяч родин на Донеччині. Енергетикам вдалося повність чи частково підключити до електропостачання жителів 9 населених пунктів, знеструмлених обстрілами. Попри дуже важку ситуацію в регіоні енергетики приступають до ремонтних робіт одразу ж щойно це стає можливим.
Протягом доби аварійно-ремонтні бригади енергокомпанії відремонтували мережі у 9 населених пунктах. Знову отримують електропостачання 5 270 родин у Покровському, Краматорському та Бахмутському районах.
Основна частка відновлень – вчергове у Торецькій громаді. Енергетики знову підключили світло для 3,7 тисяч домівок місцевих жителів. Третій день поспіль фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдається відновлювати живлення жителів громади на цьому важкому напрямку.
Боєзіткнення в Донецькому регіоні тривають. Особливо складна ситуація на півночі області. Мережі, обладнання та цілі енергопідприємства зазнають усе більших руйнувань. Однак енергокомпанія продовжує працювати, у супроводі військових, щойно стихають обстріли.
Поки що без електроживлення 341 населений пункт Донецької області. Найскладнішими напрямками лишаються Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 127 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.
Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print