[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для понад 15 тисяч родин, знеструмлених через негоду

16.07.2023 в 9:36

Вчора на Донеччині вирувала негода. Злива та ураганний вітер спричинили багато пошкоджень і стали причиною зірваних дахів, повалених дерев та пошкодженого електрообладнання. Фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося за добу відновити світло для понад 15 тисяч родин, знеструмлених через погодні умови. Аварійно-ремонті бригади продовжують працювати над усуненням наслідків урагану ще у 12 населених пунктах регіону та докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку.

За останню добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання для 15,3 тисяч родин, знеструмлених через несприятливі погодні умови.

Енергетики працювали у тому числі вночі і продовжують відновлення електромереж. Найбільше від негоди постраждав Покровський район.

Складнощів в роботі додають повалені дерева та постійні обстріли регіону.

Нагадаємо, що енергетики продовжують роботи з відновлень енергоінфраструктури регіону, яка постійно ушкоджується через бойові дії.

Просимо жителів регіону бути обережними:

– при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;

– не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його;

– при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це у кол-центр компанії +38 (093/096/099) 450 0 473, або в приватних повідомленнях на нашій сторінці в Facebook.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print