[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для майже 7 тисяч родин за 2 доби

09.04.2023 в 17:00

За 6 та 7 квітня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 19 населених пунктах, знеструмлених через обстріли Донеччини. Знову отримують електрику майже 7 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
За дві доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі виконали ремонти низки пошкоджень, що дозволило повернути електропостачання в оселі жителів 19 населених пунктів. 6 974 родини знову зі світлом.
Важкі бойові дії тривають на території Донецької області. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджуватися на наступах на Бахмутському, Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де за минулу добу відбито понад 60 атак противника.
Через постійні ураження електромереж та неможливості відремонтувати частину з них, без електропостачання поки що залишаються 107 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.   Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 409 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print