[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання для понад 52 тисяч родин за тиждень

28.02.2023 в 13:15

З 20 по 26 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових відновити електропостачання для жителів 81 населеного пункту на Донеччині, знеструмленого через обстріли. Знову зі світлом понад 52 тисячі родин. Енергетики приступають до ремонтів щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.
Протягом тижня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло у 81 населеному пункті в Донецькій області. 52 138 родин знову мають змогу користуватися електрикою.
Лише за минулу добу енергетики виконали ремонти та налагодили електропостачання для 4,6 тисяч родин у 20 населених пунктах.
Бойові дії на Донеччині тривають. За повідомленням Генерального штабу Збройних Сил України, основні зусилля противник зосереджує на веденні наступу на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.
Поки що без світла лишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 369 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, 0-800-301-497; проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print