[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для понад 31 тисячі родин за тиждень

17.01.2023 в 10:53

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки місць пошкоджень мереж та обладнання і виконати ремонти. Це дало змогу відновити електрику в оселях жителів 70 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Понад 31 тисяча родин на Донеччині знову зі світлом. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Протягом минулого тижня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику у 70 населених пунктах на Донеччині. Електрика знову відновлена для 31 551 родини на прифронтовій Донеччині.
У тому числі за вчора енергетики повернули світло для майже 500 родин у 4 населених пунктах.
В Донецькій області тривають важкі боєзіткнення. За інформацією Міністерства оборони, ворог веде наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
Ситуація в регіоні залишається дуже складною. Тривають пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли.
Поки що без електропостачання залишаються 98 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 327 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print