Доходи від репетиторства необхідно декларувати

08.02.2019 в 16:56

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що до послуг репетиторства належать підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, а також дипломних робіт.

Громадяни можуть звітувати про доходи в електронному форматі, що є більш зручним способом для громадян, які проживають не за місцем реєстрації (прописки).

Відповідно до п.167.1 ст.167 ПКУ доходи від репетиторства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також, із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотка.

Декларацію за 2018 рік викладачам-репетиторам необхідно подати до 1 травня 2019 року.

Детальна інформація: в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області