[bvi]
  • Українська
  • English

Добропілльське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує

15.06.2022 в 12:24

Добропілльське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (надалі — відділення), яке розташоване за адресою м.Добропілля, просп.Шевченко 2, на підставі Закону України від 23 вересня 1999 року N2 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» забезпечує фінансування страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Так, з початку війни і до цього часу нами безперебійно проводяться регресні виплати через банківські установи та відділення «Укрпошти». Також проводиться фінансування виплат, пов’язаних з тимчасовою втратою працездатності, тобто лікарняних листків.

Нажаль, на даний час є заборгованість по всій Україні щодо виплати лікарняних. Проте, на сьогоднішній день проведено фінансування роботодавців, які зверталися до органів Фонду до 05.04.2022 року.

При цьому, зазначаємо, що з урахуванням умов сьогодення, на даний час визначено механізм виплати лікарняних особам, які виїхали з Донецької області у зв’язку з активними бойовими діями на територію підконтрольну українській владі, а підприємства на яких вони працювали – ні. Такі особи можуть звернутися безпосередньо до будь — яких відділень управління Фонду України і нами буде проведено фінансування та виплата коштів за лікарняними.

Всі відділення управління у містах та районах Донецької області продовжують виконувати статутні обов’язки в повному обсязі, а Добропілльське міське відділення здійснює свою діяльність за постійною адресою м.Добропілля, просп.Шевченка 2.

Номери телефонів за якими громадяни України (потерпілі на виробництві та / або застраховані особи, тощо) зможуть одержати актуальну інформацію чи роз’яснення з питань, що належать до нашої компетенції:

099-028-58-31,050-750-43-54

print