До відома суб’єктів господарської діяльності

04.07.2019 в 14:48

За результатами проведеної роботи щодо активізації виявлення фактів порушень законодавства про працю оформлено трудові відносини з 203 громадянами та ще 48 громадян зареєструвалися в якості ФОП. Надійшло ПДФО у розмірі 334,4 тис.грн. (в т.ч. до місцевого бюджету – 200,64 тис.грн.), військового збору – 8,6 тис.грн., єдиного внеску – 167,8 тис.грн., інші податки та збори – 68,8 тис.грн.

Згідно інформаційних відомостей з реєстру застрахованих осіб управлінням ПФУ та ГУ ДФС було проведено моніторинг по 513 найманим працівникам щодо дотримання законодавства про працю. Всі вони були заслухані на засіданні робочої групи. Порушень законодавства про працю не виявлено.

Було проведено 23 зустрічі у трудових колективах району, де було надано роз’яснення про зміни законодавства.

Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати та відносин у сфері зайнятості населення щодо переваг офіційного працевлаштування.