Для закладу охорони здоров’я Покровського району придбано новий автомобіль

26.11.2019 в 16:00

26 листопада  2019 року в місті Краматорську о 15-00 біля адміністративної будівлі комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» під головуванням заступника голови облдержадміністрації Клюшникова Д.Г. відбулося урочисте вручення 23 кросоверів «RENAULT DUSTER» вартістю 495 тисяч гривень кожен, один з яких отримало комунальне некомерційне підприємство «Покровський районний центр первинної медико- санітарної допомоги».

Спеціальний автотранспорт придбано для закладів охорони здоров’я  сільської місцевості за кошти державного бюджету з метою підвищення   доступності та якості медичних послуг. Сподіваємося, що покращення ситуації з медициною на селі, сприятиме також і залученню молодих кадрів для роботи в сільській місцевості.