[bvi]
  • Українська
  • English

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2022 в 8:00

Шановні земляки!
22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Саме цей день, далекого 1941-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнений важких спогадів і болю.
Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. Нажаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.
У цей скорботний день віддамо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.
Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.
Честь і слава героям!
Вічна пам’ять загиблим!
райдержадміністрація,районна рада

print