День прав людини

10.12.2022 в 8:30

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який засвідчив рівність усіх людей.
За роки незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. Кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус. Сьогодні, під час російської агресії, ми бачимо приклади порушення базових прав людей з боку окупантів, проте щоразу українська влада доводить – життя наших громадян та захист їх прав є основним завданням держави, яке виконується щодня.
Ми маємо бути гордими за те, що живемо у вільній країні.
Вітаємо громадян України! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, добра і благополуччя вам та вашим родинам!
райдержадміністрація, районна рада