День працівників освіти України

03.10.2021 в 8:34

Шановні працівники освіти!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем!

Нехай усім Вам щастить у нелегкій і відповідальній, надзвичайно потрібній та шляхетній справі! Міцного Вам здоров’я і довголіття, невичерпного творчого натхнення й подальших успіхів та звершень, бадьорості духу, добробуту, родинного та особистого щастя!

Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України і нашого рідного краю.

райдержадміністрація, районна рада