День працівників освіти України

01.10.2023 в 10:01

Шановні працівники освіти!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти України! Професія педагога – це поклик душі і серця. Від вас залежить виховання нової національно свідомої та патріотично налаштованої молоді.
Прийміть щиру вдячність за самовіддане служіння обраній справі, сумлінну працю, високий професіоналізм, за те, що віддаєте своє серце нашому майбутньому – дітям, за те, що попри війну російської федерації проти України, продовжуєте навчати і формувати достойне покоління українців. Сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо, що знання – це сила. Сила – це перемога. Перемога – це наше майбутнє. Наше майбутнє – це Україна.
З нагоди професійного свята всім працівникам і ветеранам освіти бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, добра, невичерпної енергії та наснаги!
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,