День пожежної охорони

17.04.2023 в 7:31

Шановні працівники пожежної охорони!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем пожежної охорони! Ви обрали одну з найскладніших професій, яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії.

Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує. Сьогодні, у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, ви впевнено тримаєте свій фронт, виявляючи силу духу, мужність, високий професіоналізм та людяність.

Щиро дякуємо вам за вашу складну, відповідальну та самовіддану працю. Вічна слава та пам’ять тим, хто загинув, рятуючи життя та ліквідуючи наслідки російської агресії.

Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої енергії, стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України! Нехай вас оберігає Господь Бог!

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

райдержадміністрація,районна рада