День пам’яті жертв політичних репресій

21.05.2023 в 8:40

Шановні земляки!
21 травня, весь український народ вшановує пам’ять про безневинно постраждалих від політичних репресій, від великого більшовицького терору, який нищівним смерчем пронісся землями багатостраждальної України.
Репресії – це найганебніше явище в історії людства, яке не можна виправдати ніякими словами. По відношенню до України багато століть недруги вдавалися до політичного, національного та релігійного гноблення, намагаючись стерти з нашої свідомості ідею української незалежної соборної держави. Проте ми вистояли, відродились і відстояли свою незалежність.
Ми не маємо права забувати про трагічні сторінки літопису України, адже, хто не знає історію минулого не вартий майбутнього. Ми повинні передавати історичну правду своїм дітям і онукам, бо у нашій пам’яті сила нашого народу.
Схилімо голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій. Світла пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям.
Наш обов’язок – пам’ятати кожного!
Слава Україні! Героям Слава!
райдержадміністрація, районна рада