День Незалежності України

24.08.2023 в 9:10

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого державного свята – 32-ї річниці Незалежності України! Це свято стало можливим завдяки багатьом поколінням українців, які упродовж століть боролись за право жити та бути господарями на рідній землі.

Сьогодні Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров  у жорстокій війні з російським окупантом. Схиляємо голови перед пам’яттю усіх українських воїнів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

Завдяки мужності наших захисників, незламності та єдності українського народу, підтримці усього цивілізованого світу ми переможемо російського агресора. Тільки разом ми зможемо досягти миру і злагоди на нашій рідній Україні.  Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба,  щедрої долі, успіхів  у всіх починаннях  заради  процвітання  Незалежної Держави!

Разом до перемоги – все буде Україна!
Слава Україні! Героям Слава!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,