День фізичної культури і спорту

11.09.2021 в 8:05

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі та любителі!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Своїми досягненнями та натхненною працею Ви прославляєте наш район, робите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в Україні. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту.

У день професійного свята бажаємо Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень!

райдержадміністрація, районна рада