Робоча онлайн-нарада з питань взаємодії та координації діяльності територіальних громад та військових адміністрацій Покровського району.

31.01.2023 в 16:47

31 січня 2023 року під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира ЗАМОТАЄВА відбулась робоча онлайн-нарада з оперативного вирішення нагальних питань взаємодії та координації діяльності територіальних громад та військових адміністрацій Покровського району. На нараді були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир КОЛОСОВ, заступник голови райдержадміністрації Олександр ФОМЕНКО, начальник управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Надія МАСЛО, в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Владислава Осадча, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Вікторія Гетьманська, керівники військових адміністрацій населених пунктів та голови сільських, селищних, міських рад району.