14 грудня  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2019 в 8:00

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Сьогодні ми вшановуємо людей що віддали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Щиро бажаємо всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

райдержадміністрація, районна рада