14 грудня 2021 року у місті Дружківка відбулося засідання президії Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України та ІІ Пленуму ДОН РО ППДУУ.

15.12.2021 в 23:08

Були  розглянути наступні питання:
-Про інформаційну політику в організаціях Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України, шляхи вдосконалення інформаційної впізнаваємості та впровадження сучасних форм обміну інформацією для членів профспілки;
-Про план роботи Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України на 2022 рік.
Згідно Постанов Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України від 20.08.2021 № П-5 «Про нагородження ювілейними Відзнаками до 30 – річчя Незалежності України» та від 03.11.2021 № П-6 « Про нагородження Відзнакою Донецької обласної ради профспілок» – голова Покровського райкому профспілки державних установ України в Донецької області – Світлана РОГОЗА – була відзначена пам’ятним орденом «Незалежна Україна» та з нагоди 90- річчя Профспілки нагрудним знаком «Відзнака Донецької обласної ради профспілок».
Казначей Покровського райкому профспілки державних установ України в Донецької області – Інна КОВАЛЕНКО – відзначена пам’ятною медаллю на честь 30 – річчя Незалежності України та з нагоди 90 – річчя Профспілки – нагрудним знаком «Відзнака Донецької обласної ради профспілок». Вітаємо наших профспілкових лідерів, бажаємо і надалі бути активними громадськими діячами та продовжувати добру справу в захисті інтересів членів профсілкової організації.