До уваги жителів Покровського району

01.02.2021 в 16:14

На виконання листа Донецької обласної державної адміністрації  № 08/16/179/0/2-21 від 28 січня 2021 року, відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2021 № 24 “Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій” для здійснення щомісячного поновлення та опрацювання бази даних Державного реєстру виборців інформуємо про перехід повноважень  щодо ведення Державного реєстру виборців стосовно виборців, які зареєстровані в с.Миколаївка, с.Завітне, с.Калинове, с.Маринівка, Новожеланне, с.Орлівка, с-ще Птиче, с.Михайлівка, с.Мемрик (Новогродівська міська рада) від відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської районної державної адміністрації Донецької області до відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради (вул. О.Кошового,46, м. Новогродівка, Донецька обл., 85483 , (06237) 3- 41- 04 ); стосовно виборців, які зареєстровані в с.Рівне, с.Красний Лиман, с.Сухецьке (Мирноградська міська рада)  від відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської районної державної адміністрації Донецької області до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мирноградської міської ради (вул.Центральна, 9, м.Мирноград, Донецька обл., 85320, (06239) 6-41- 00); стосовно виборців, які зареєстровані в с.Петрівка, с.Юр’ївка, с.Григорівка, с.Новоолексіївка, с.Пустинка (Селидівська міська рада)  від відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської районної державної адміністрації Донецької області до відділу ведення Державного реєстру виборців Селидівської міської ради (вул.К.Маркса, 8, м.Селидове, Донецька обл., 85400, (06237) 7-42-41 ); стосовно виборців, які зареєстровані в с.Гришине, с.Лисівка, с.Гнатівка, с.Даченське, с.Зелене, с.Новий Труд, с.Новопавлівка, с.Новоукраїнка, с.Ріг, с.Сухий Яр, с-ще Чунишине, с.Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне, с.Новотроїцьке, с.Жовте, с.Нововасилівка, с.Новоолександрівка, Новооленівка, с.Новопустинка, с.Успенівка, с-ще Перше Травня, с-ще Котлине, с.Троянда, с.Піщане, с.Вовкове, с.Звірове, с.Солоне, с.Срібне, с.Богданівка, с.Запоріжжя, с.Новоандріївка, с.Горіхове, с.Преображенка, с.Троїцьке, с.Українка, с.Ясенове (Покровська міська рада) від відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської районної державної адміністрації Донецької області до відділу ведення Державного реєстру виборців Покровської міської ради (пл.Шибанкова 13, м. Покровськ, Донецька обл., 85300 , (0623) 52-19-77).