[bvi]
  • Українська
  • English

Історія села

Рівненська сільська рада  –  наймолодша рада Покровського району, заснована у 1993 році. На території в 220,3га розташувалися села Рівне, Красний Лиман, Сухецьке, в яких мешкають 1136 особи.

В минулому на території ради існував радгосп «Молочний» , який славився своєю м’ясо-молочною продукцією і був у районі передовим. В даний час на землях ради працюють такі підприємства – ПрАТ «АПК-Інвест», VIP-Бетон, Покровський комбікормовий завод, дрібні об’єкти торгівлі.

Дитячий навчальний заклад «Сонечко» ласкаво приймає не тільки місцевих дітлахів, а й з сусідніх міст Мирнограду  та Покровська. Він забезпечений усім необхідним для виховання та розвитку дітей: спортивний зал, обладнаний гімнастичною стінкою, відремонтована  пральна кімната, оснащена пральною та сушильною машинами, сухий басейн з кульками. Територію прикрашають різноманітні клумби і  власноруч зроблений вихователями ДНЗ декор подвір’я. Підвіз учнів шкільного віку до шкіл міста Покровська здійснюються шкільним автобусом .

Для дозвілля мешканців у 2017 році в селі Рівне було створено затишну паркову зону з дитячим та спортивним майданчиками, облаштовану зручними лавками та ліхтарями.

Покращилась якість медичних послуг – фельдшерські пункти сіл Рівне та Красний Лиман обладнані всім необхідним приладдям. Для зручності пацієнтів, два рази на тиждень у приміщенні ФАПу проводить прийом лікар з м. Покровська.

Сільська рада пишається своїм вихідцем – дільничним інспектором Покровського відділу поліції, капітаном  Тимуром Джураєвим , який  здобув звання срібного призера Кубка світу з кікбоксингу  та бувна городжений відзнакою за зразкову службу ВВ МВС.

Пишаємося сьогоденням та не забуваємо подвигів минулих років – в селі Красний лиман встановлено пам’ятник загиблим воїнам-односельцям, який було оновлено у 2018 році.Життя не стоїть на одному місці. Проходять роки, з кожним роком змінюється облік нашої сільської ради. За останні роки гарнішими стали нашівулиці, з новим вуличним освітленням та відремонтованим дорожнім покриттям. Наші досягнення  – результат наполегливої праці всіх односельців територіальної громади.