Зустріч з представниками Міжнародного комітету порятунку в Україні (IRC).

28.02.2024 в 17:13
28 лютого 2024 голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із заступником Олександром Фоменко та працівниками управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації провів робочу зустріч з представниками Міжнародного комітету порятунку в Україні (IRC).
В Україні гуманітарна організація надає допомогу на територіях, які найбільше постраждали від російської агресії під час повномасштабного вторгнення.
Основними напрямками діяльності є:
– надання своєчасної грошової підтримки вразливим сім’ям;
– постачання гігієнічних наборів, наборів для жінок і дівчат-підлітків, а також дитячих наборів психосоціальної підтримки;
– відкриття на території України безпечних центрів лікування та навчання для дітей;
– створення служб по подоланню гендерного насильства та жіночих центрів;
– надання юридичної допомоги людям, чиї будинки постраждали від авіаударів тощо.
Під час зустрічі були обговорені ключові питання співпраці між Покровською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією та Міжнародним комітетом порятунку щодо допомоги постраждалому населенню Покровського району, а саме: надання соціальної, психологічної, юридичної та медичної допомоги вразливим верствам населення та особам, які постраждали від насильства, проведення тренінгів та індивідуальних консультацій для дітей та дорослих, роздача речей першої необхідності.