Знову зі світлом понад 140 тисяч родин: екстрені відключення у Донецькій області скасовані

25.03.2024 в 10:58

Екстрені відключення світла в Донецькій області за розпорядженням НЕК Укренерго скасовані. Вони були введені після масштабних обстрілів ворогом енергоінфраструктури України. Наразі світло повернулось у домівки понад 140 тисяч родин.

Після нічної атаки росії пошкоджень зазнали українські енергетичні об’єкти, що призвело до дисбалансу в енергосистемі. Для стабілізації ситуації у низці областей, зокрема на Донеччині, за розпорядженням НЕК Укренерго були введені екстрені відключення електроенергії.

Проте завдяки спільній роботі енергетиків країни екстрені відключення в Донецькій області вже скасовані. І на 14:00 фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання для понад 140 тисяч родин регіону.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!