[bvi]
  • Українська
  • English

Знову зі світлом 15 населених пунктів: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення після обстрілів

08.05.2024 в 13:47

7 травня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі попри важку ситуацію в області змогли відновити електропостачання 15 населених пунктів, знеструмлених через постійні атаки ворога. Світло повернулося в домівки понад 15 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла в Донецькій області, попри постійні обстріли.
За добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових повністю чи частково повернули світло у 15 населених пунктів. Доступ до електропостачання знову мають 15 518 родин.
Донеччина залишається ареною важких боїв. Обстріли тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 805 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print