[bvi]
  • Українська
  • English

Знайдемо роботу разом

11.06.2021 в 10:47

8 червня Покровський міський центр зайнятості Донецької області підхопив естафету проведення загальнообласного заходу для  молоді «Знайдемо роботу разом!»

Організований у приміщенні Покровського професійного ліцею ярмарок вакансій зібрав на чотирьох локаціях не лише випускників ліцею, а й шукачів роботи, що належать до категорії молоді.

Захід відкрила директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко. Привітавши учасників та гостей ярмарку, вона наголосила, що майбутнє нашої держави певною мірою залежить від молоді, а важлива задача служби зайнятості – підтримка молодих людей, що вступають у самостійне життя, та допомога у подоланні перешкод.

На локації  «Територія кар’єри» були представлені найбільші ринкоутворюючі підприємства: група компаній «Донецьксталь», ПрАТ «КДЗ», КП «Покровськводоканал». Учасники заходу дізналися про вільні вакансії, соціальні проекти роботодавців, ознайомилися з можливостями перспективного працевлаштування та проходження практики.

Під час ярмарку учасники мали можливість ознайомитись із сучасними інструментами самопрезентації: портфоліо та відеорезюме, а також  дізнались про цікаві ініціативи  Покровського молодіжного центру. Впродовж  всього часу проведення ярмарку мобільні рекрутери  демонстрували бажаючим як за допомогою електронних гаджетів переглянути  Google – мапу вакансій та надіслати експрес-резюме. Сподіваємось, що проведений захід стане для присутніх унікальною можливістю дізнатись про реальні кадрові потреби роботодавців, познайомитися з критеріями відбору персоналу та необхідними компетенція-ми, а для роботодавців – встановити максимум прямих контактів з потенційними співробітниками.

 

print