[bvi]
  • Українська
  • English

Змінили прізвище чи місце проживання-не забудьте повідомити ДПС

03.09.2019 в 11:10

 

Мирноградська ДПІ та Ясинуватсько-Авдіївська ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до п.70.7 ст.70 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки платника податків або повідомлення. Відомості про зміну даних подаються платником податку протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5-ДР до контролюючого органу за своєю податковою адресою, а фізична особа, яка не має постійного місця проживання в Україні, – до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.
Пунктом п.45.1 ст.45 ПКУ передбачено, що платник податків зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків – фізична особа може мати одну податкову адресу.
Детальну інформацію з цього питання платники можуть отримати у центрі обслуговування платників Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області за адресою: м.Мирноград, вул.Центральна,19.

print