[bvi]
  • Українська
  • English

Змінили паспорт, зверніться до органів Пенсійного фонду

14.05.2019 в 13:32

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що органами  Фонду  проводиться робота в рамках верифікації та для актуалізації даних осіб, щодо яких отримано інформацію Державної міграційної служби про визнання недійсними, втраченими або викраденими  документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Підстави проведення перевірки:

Згідно із статтею 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” застрахована особа зобов’язана повідомляти органи Пенсійного фонду протягом десяти днів з моменту виникнення наступних обставин:

– зміна даних, що вносяться до її персональної облікової картки в реєстрі

застрахованих осіб;

– виїзд за межі держави;

– зміна статусу застрахованої особи.

Пенсіонерам, які з моменту призначення пенсії з будь-яких причин (втрата, обмін паспорта тощо) змінили паспорт необхідно звернутися до Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України:

– м.Покровськ, вул. Центральна, 154, кабінет № 2 та;
– м. Мирноград, вул. Центральна, 13, кабінет № 112,

для внесення актуальних паспортних даних до інформаційної бази Пенсійного фонду України (нагадаємо, що саме на підставі цієї інформаційної бази даних формуються виплатні документи, за якими здійснюється виплата пенсійних коштів).

Тож, у разі отримання повідомлення від органів Фонду про необхідність звернення з відповідним документом  просимо без зволікання,  прибути в територіальне управління для проведення ідентифікації та актуалізації даних.

При собі мати паспорт (у вигляді книжечки або у вигляді ІD-картки з витягом щодо реєстрації місця проживання) або посвідку на постійне проживання, для внутрішньо переміщених осіб – довідку переселенця. У разі неможливості (за станом здоров’я) просимо зателефонувати за телефоном «гарячої телефонної лінії» управління м. Покровськ (06239)2-41-86, м. Мирноград 6-44-15 та узгодити порядок підтвердження відповідних документів, зручний для пенсіонера.

 

В. о. начальника

Покровського                        

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

                                                                           О. Дрегваль

print