[bvi]
  • Українська
  • English

Зі світлом ще 5 населених пунктів: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж

07.03.2024 в 13:25

За 6 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло жителям 5 населених пунктів Донеччини. Знову з електрикою домівки 3,8 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на провеення робіт.
За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових відремонтували ще низку пошкоджень мереж та повернули електропостачання у 5 населених пунктів. Зі світлом знову оселі 3 846.
На Донеччині тривають обстріли. За інформацією Національної поліції, минулої доби під вогнем перебували 11 населених пунктів регіону.
Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 743 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print