[bvi]
  • Українська
  • English

Зі світлом ще 1,3 тисячі родин на Донеччині: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж

11.03.2024 в 12:23

За вчора аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у 2 населених пункти, постраждалих через бойові дії. світло повернулося в оселі 1,3 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до низки пошкоджень мереж, відремонтувати їх та відновити електропостачання 2 населених пунктів. 1 292 родини знову зі світлом.

Бойові дії на Донеччині тривають. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника Донеччини, за добу ворог здійснив 16 обстрілів населених пунктів регіону. Зокрема, Мирноград зазнав трьох ракетних ударів.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 746 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print