[bvi]
  • Українська
  • English

Зі світлом домівки ще 3,2 тисячі родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти після обстрілів

20.06.2024 в 15:02

Учора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 5 населених пунктів, знеструмлених через постійні ворожі обстріли. Знову мають доступ до електрики 3,2 тисячі родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

19 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж та відновити світло у 5 населених пунктах. 3 267 родин прифронтової Донеччини знову з електрикою.

В області зберігається важка ситуація. За інформацією Національної поліції, минулої доби ворог атакував 16 населених пунктів Донеччини.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 848 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print