[bvi]
  • Українська
  • English

Зберігаємо минуле творимо сучасне заради майбутнього

21.02.2019 в 15:22

20 лютого 2019 року  відділам державної реєстрації актів цивільного стану України виповнилось 100 років. І якщо на початку минулого століття питання реєстрації народження, шлюбу, розлучення, смерті громадян були в компетенції церкви, то тепер за це відповідають органи державної реєстрації актів цивільного стану.

Красноармійський районний відділ ЗАГС, як самостійний відділ Красноармійської районної ради, був створений в 1963 році. З 1998р.   відділ реєстрації актів цивільного стану став структурним підрозділом районного  управління юстиції, а наразі Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

На сучасному етапі реєстрація актів цивільного стану проводиться в електронному та паперовому вигляді спеціалістами Покровського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та секретарями виконкомів сільських та селищних рад Покровського району.

Висококваліфіковані спеціалісти як відділу державної реєстрації актів цивільного стану, так і виконкомів сільських та селищних рад створюють сторінки історії життя майже кожного з нас, супроводжують людину з моменту її народження впродовж усього життя, урочисто вітають молодят  під час  реєстрації шлюбу, бажають здоров’я їх маленьким діточкам та висловлюють  співчуття родині у зв’язку з сумними подіями.

Зі світом, Вас!

Гарного Вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і  більше радісних моментів і в роботі і поза нею!

 

print