[bvi]
  • Українська
  • English

Завдяки ДТЕК Донецькі електромережі світло знову повернулося в оселі понад 6 тисяч родин

19.01.2023 в 14:54

За 18 січня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання у 15 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Знову з електрикою понад 6 тисяч родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим, щоб допомогти жителям області у важкій ситуації постійних бойових дій та зимових холодів.

Протягом доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику для жителів 15 населених пунктів на Донеччині. Світло в оселях знову мають 6 863 родини.

Ситуація на Донеччині залишається дуже складною. За інформацією Міністерства оборони, ворог зосереджує основні зусилля на веденні наступу на Бахмутському напрямку та веде наступальні дії на Авдіївському напрямку.

Через постійні бойові дії без електропостачання поки що залишаються 98 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 329 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі чат-боти «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

 

print